Ekler Pompa

Ekler Pompa

Ekler Pompa ve Makine San. Tic. Ltd. Şti. 1950'den beri faaliyet gösteren; salyangoz pompa ve boru bağlantı ekipmanları (FITINGS) yapan bir aile kuruluşudur.

Şirketimizin Politikası: Kalite şartlarına uygun, müşteri taleplerine en iyi şekilde yanıt verebilecek, standart malzemelerden pompa ve yedek parça üretmektir.

EKLER POMPA yılın her ayın da müşteri taleplerini karşılayabilmek için yüksek stok hacmiyle çalışmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacı halinde firmamız pompa yedek parçalarını makul adetlerde stokta bulundurarak en kısa zamanda müşterilerimize teslim etmektedir.

Ürünlerimizi, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri bölümü ile yaptığımız ortak çalışmaların sonuçları ile kalifiye çalışanlarımızın tecrübesiyle birleştirerek sayısal kontrollü tezgahlarda (CNC) işlemekte ve üretmekteyiz.

Ürünlerimiz üretildikten sonra test standında basınç testine tabi tutularak, sızdırmalık kontrolünden geçilerek çalıştırılıp, test edilmektedir. Bu testler kalibrasyonu yapılmış dijital ölçü aletleri ile yapılmaktadır.

Firmamız kurumsal kimliğini ve kalitesini ISO 9001 ve CE sertifikalarıyla daha güçlü hale getirmiş ve 5 ana grup başlığı altında 22 çeşit pompa TS EN ISO 9908 belgesini almıştır.